Rajaleidja kontaktid


Rajaleidja keskuste aadressid ja töötajate kontaktandmed leiad siit:

Üldkontaktid
Harjumaa büroo

Kagu-Eesti büroo
Lääne-Eesti büroo
Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa büroo
Tartu-, Järva- ja Jõgevamaa büroo
Virumaa büroo


Rajaleidja üldkontaktid


Rajaleidja võrgustiku infotelefoni number on 735 0700. Infotelefonil saab broneerida, tühistada ja muuta nõustamisaega kõigis Rajaleidja keskustes ning küsida lisainfot. Infotelefon on avatud E–N 9–17, R 9–15.

Lisainfot saab küsida ka e-posti teel: rajaleidja@harno.ee.

Nele Labi, juhataja | 7350712 | Nele.Labi@harno.ee
Kati Barinov, kliendihaldussüsteemi peakasutaja | 58853616 | Kati.Barinov@harno.ee
Reet Hüsson, koolivälise nõustamismeeskonna konsultant | 58853670 | Reet.Husson@harno.ee
Triin Oldekop, programmijuht | Triin.Oldekop@harno.ee
Madiken Oja, kommunikatsioonispetsialist | 56637279 | Madiken.Oja@harno.ee


Harjumaa büroo


Urve Sellenberg, 
büroo juhataja | 5040602 | Urve.Sellenberg@harno.ee

TallinnaS

Aadress: Lõõtsa 4, 11415 Tallinn (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Marii Jõgi, eripedagoog | 58853674 | Marii.Jogi@harno.ee
Eha Kondratjev, eripedagoog | 58853755 | Eha.Kondratjev@harno.ee
Marina Kuuseoja, eripedagoog | 56755248 | Marina.Kuuseoja@harno.ee
Ruth Lobjakas, eripedagoog | 58853744 | Ruth.Lobjakas@harno.ee
Siret Maaring, eripedagoog | 58853676 | Siret.Maaring@harno.ee
Angelina Rozinfelderipedagoog | 58853666 | Angelina.Rozinfeld@harno.ee
Maikela Tarto, eripedagoog | 53555782 | maikela.tarto@harno.ee
Kersti Gottlob, eripedagoog | 5044923 | kersti.gottlob@harno.ee

Ene Varik-Maasik, logopeed | 58853750 | Ene.Varik-Maasik@harno.ee
Evi Kraan, logopeed | 5056249 | Evi.Kraan@harno.ee
Katrin Kirsila, logopeed | tel 5573292 | Katrin.Kirsila@harno.ee
Svetlana Inozemtseva, logopeed | 5530762 | Svetlana.Inozemtseva@harno.ee

Anne Mehide-Valtin, psühholoog | 58845453 | Anne.Mehide-Valtin@harno.ee
Birgit Tito, psühholoog | 58853654 | Birgit.Tito@harno.ee
Irina Tšalei, psühholoog | 58845455 | Irina.Tsalei@harno.ee
Jekaterina Kušnarenko, psühholoog | 58853731 | Jekaterina.Kusnarenko@harno.ee
Natalja Krassilnikova, psühholoog | 58853754 | Natalja.Krassilnikova@harno.ee
Piret Varik, psühholoog | 58853684 | Piret.Varik@harno.ee
Evelin Tael, psühholoog | 58845456 | Evelin.Tael@harno.ee
Triin Tuisk, psühholoog | 58847633 | triin.tuisk@harno.ee
Olga Korkkinen, psühholoogia juhtivspetsialist | 5533734 | Olga.Korkkinen@harno.ee

Ebe Värk, sotsiaalpedagoog | 58853664 | Ebe.Vark@harno.ee
Helen Peniäinen, sotsiaalpedagoog | 58845464 | Helen.Peniainen@harno.ee
Irina Papsheva, sotsiaalpedagoog | 58853742 | Irina.Papsheva@harno.ee
Jana Tšernomorskaja, sotsiaalpedagoog | 56642949 | Jana.Tsernomorskaja@harno.ee
Karin Härm, sotsiaalpedagoog | 58853717 | Karin.Harm@harno.ee
Katrin Malm, sotsiaalpedagoog | 57811722 | Katrin.Malm@harno.ee
Marielle Korostik, sotsiaalpedagoog | 58845458 | Marielle.Korostik@harno.ee
Pille Korsten, sotsiaalpedagoog | 53555129 | Pille.Korsten@harno.ee
Kristina Astashonok, sotsiaalpedagoog  | 58556440| kristina.astashonok@harno.ee
Mari-Liis Knut, sotsiaalpedagoogika juhtivspetsialist | 58853741 | Mari-Liis.Knut@harno.ee

 


Kagu-Eesti BÜROO


Mereli Mändmets, 
büroo juhataja | 56977281 | Mereli.Mandmets@harno.ee

VõruS

Aadress: Kooli 6, 65606 Võru (III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Merike Mägise, eripedagoog | 56569344 | Merike.Magise@harno.ee
Sirli Pikk, logopeed | 58853604 | Sirli.Pikk@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | 58853685 | Tiiu.Soodla@harno.ee
Tea Ausin, psühholoog | 58853602 | Tea.Ausin@harno.ee
Iiris Tagen, sotsiaalpedagoog | 58853601 | Iiris.Tagen@harno.ee

PõlvaS

Aadress: J. Käisi 2, 63308 Põlva (II korrus, sissepääs maja küljelt)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Mare Nugin, eripedagoog | 58853608 | Mare.Nugin@harno.ee
Maive Torop, logopeed | 58853607 | Maive.Torop@harno.ee
Eva Leppik, sotsiaalpedagoog | 58853606| Eva.Leppik@harno.ee

VALGAS

Aadress: Aia 9, 68203 Valga
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–17.00, R 10.00–12.00

Carmen Kruška, eripedagoog/logopeed | 58853611 | Carmen.Kruska@harno.ee
Tiiu Soodla, eripedagoog/logopeed | 58853685 | Tiiu.Soodla@harno.ee
Endla Lõkova, psühholoog | 58853610 | Endla.Lokova@harno.ee
Õnne Naaris, sotsiaalpedagoog | 58150329 | Onne.Naaris@harno.ee


Lääne-EESTI BÜROO


Tiina Kütt, 
büroo juhataja | 56997548 | Tiina.Kutt@harno.ee

HAAPSALUS

Aadress: Jaama 17, 90507 Haapsalu (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 10.00–11.00, K 16.00–17.00

Merili Reimer, psühholoog | 58853647 | Merili.Reimer@harno.ee
Veera Kovtun, sotsiaalpedagoog | 58853646 | Veera.Kovtun@harno.ee
Merle Muru, eripedagoog | 53308825 | Merle.Muru@harno.ee
Liis Mets, logopeed | 58853658 | Liis.Mets@harno.ee

KURESSAARES

Aadress: Rootsi 7, 93819 Kuressaare
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, K 16.00–17.00

Daili Tuuling, eripedagoog | 58853692 | Daili.Tuuling@harno.ee
Piret Kaminskas, logopeed | 58853695 | Piret.Kaminskas@harno.ee
Eveli Kallas, psühholoog | 58853694 | Eveli.Kallas@harno.ee
Kerli Pihel, sotsiaalpedagoog | 58853691 | Kerli.Pihel@harno.ee

KÄRDLAS

Aadress: Uus 4/5, 92413 Kärdla
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 13.00–16.00

Iris Degtjov, psühholoog/e-nõustaja | 58853656 | Iris.Degtjov@harno.ee
Annely Adamson, sotsiaalpedagoog | 58853617 | Annely.Adamson@harno.ee


Pärnu-, Rapla- ja Viljandimaa BÜROO


Lea Mardik, 
büroo juhataja | 56940743 | Lea.Mardik@harno.ee

PÄRNUS

Aadress: Metsa 1, 80010 Pärnu (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Eve Kukk, eripedagoog | 58853723 | Eve.Kukk@harno.ee
Marika Prants, eripedagoog | 58853724 | Marika.Prants@harno.ee
Margit Tamm, eripedagoog/logopeed | 58853722 | Margit.Tamm@harno.ee
Kaire Külaots, psühholoog | 58853726 | Kaire.Kulaots@harno.ee
Triin Saluveer, psühholoog | 58853727 | Triin.Saluveer@harno.ee
Olga Šunjajeva, psühholoog |58853728 | Olga.Sunjajeva@harno.ee
Marianna Milkova, sotsiaalpedagoog | 58853725 | Marianna.Milkova@harno.ee

RAPLAS

Aadress: Tallinna mnt 22, 79512 Rapla (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.00, N 9.30–10.30

Liis Ehavere, eripedagoog | 58853637 | Liis.Ehavere@harno.ee
Eva Ots, psühholoog | 58853639 | Eva.Ots@harno.ee
Piret Õunmaa, sotsiaalpedagoog  | 58853635 | Piret.Ounmaa@harno.ee

VILJANDIS

Aadress: Kauba 12, 71020 Viljandi
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–10.00, N 15.00–16.00

Katrin Inso, logopeed | 58853626 | Katrin.Inso@harno.ee
Reet Nigol, eripedagoog/logopeed | 53316125 | Reet.Nigol@harno.ee
Ave Rohtla-Alp, psühholoog | 58853628| Ave.Rohtla-Alp@harno.ee
Kati Kallas, sotsiaalpedagoog | 58853629 | Kati.Kallas@harno.ee


Tartu-, Järva- ja Jõgevamaa BÜROO


Ines Kerikmäe, 
büroo juhataja | 58853774 | Ines.Kerikmae@harno.ee

TARTUS

Aadress: Tähe 4, 51010 Tartu (V korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Sirje Hänni, eripedagoog  | 58172740 | Sirje.Hanni@harno.ee
Ülle Veede, eripedagoog | 58853784 | Ulle.Veede@harno.ee
Sirje Uibo, eripedagoog | 56577675 | Sirje.Uibo@harno.ee

Maia Peetso, logopeed | 58853667 | Maia.Peetso@harno.ee
Mairi Randlepp, logopeed | 58853734 | Mairi.Randlepp@harno.ee
Tiina Vanatalo, logopeed | 58853663 | Tiina.Vanatalo@harno.ee
Uliana Väizja, logopeed | 58853668 | Uliana.Vaizja@harno.ee

Jaak Maasalu, psühholoog | 58845457 | Jaak.Maasalu@harno.ee
Kaisa Aardevälja, psühholoog | 58853733 | Kaisa.Aardevalja@harno.ee
Katti Kask, psühholoog | 58845462 | Katti.Kask@harno.ee

Maris Oolu, sotsiaalpedagoog | 58853765 | Maris.Oolu@harno.ee
Tiina Tamme, sotsiaalpedagoog | 58853659 | Tiina.Tamme@harno.ee
Mari-Liis Mugra, sotsiaalpedagoog  | 5303 2969 | Mari-Liis.Mugra@harno.ee

PAIDES

Pärnu 54, 72712 Paide (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 15.00–16.30, R 9.00–10.30

Karin Karolin, eripedagoog | 58853651 | Karin.Karolin@harno.ee
Külly Kaarjas, eripedagoog/logopeed | 58853649 | Kully.Kaarjas@harno.ee
Marie Runnel, psühholoog | 58853653 | Marie.Runnel@harno.ee
Irene Virkoja, sotsiaalpedagoog | 58853713 | Irene.Virkoja@harno.ee

JÕGEVAL

Aadress: Aia 1, 48306 Jõgeva (II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: T 9.00–10.00, N 15.30–16.30

Piret Hobolainen, eripedagoog/logopeed | 55605179 | Piret.Hobolainen@harno.ee
Silva Kärner, psühholoog | 58853634 | Silva.Karner@harno.ee
Elo Palmiste, sotsiaalpedagoog | 58853642 | Elo.Palmiste@harno.ee


Virumaa BÜROO


Maire Merioja, 
büroo juhataja | 58004998 | Maire.Merioja@harno.ee

JÕHVIS

Aadress: Keskväljak 4, 41531 Jõhvi (kaubanduskeskus Tsentraal, III korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E–N 9.00–17.00, R 9.00–15.00

Alla Lambing, eripedagoog | 58853698 | Alla.Lambing@harno.ee
Triinu Türk, eripedagoog | 53443763 |  Triinu.Turk@harno.ee
Tatjana Mäekivi, eripedagoog/logopeed | 58853677 | Tatjana.Maekivi@harno.ee
Tatjana Vassiljeva, logopeed | 58853690 | Tatjana.Vassiljeva@harno.ee

Anželika Zaderei, psühholoog | 58853688 | Anzelika.Zaderei@harno.ee
Natalja Zorina, psühholoog | 58845450 | Natalja.Zorina@harno.ee

Andreas Rääsk, sotsiaalpedagoog | 58845451 | Andreas.Raask@harno.ee
Veronika Annus, sotsiaalpedagoog  | 58853705 | Veronika.Annus@harno.ee

NARVAS

Aadress: Kerese 3, 20309 Narva (Kerese keskus, II korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E, K 9.00–17.00; N 13.00-17.00

Jelena Ivanova, logopeed | 58853699 | Jelena.Ivanova@harno.ee
Irina Rodionova, psühholoog | 58853679 | Irina.Rodionova@harno.ee
Oksana Anoshyna, sotsiaalpedagoog | 58853701 | Oksana.Anoshyna@harno.ee

RAKVERES

Aadress: Ferdinand Gustav Adoffi 11, Rakvere (Rakvere Kroonikeskus, 3. korrus)
Dokumentide vastuvõtmine ja väljastamine: E 9.00–11.00, K 15.00–17.00

Silva Neeme, eripedagoog/logopeed | 53555735 | Silva.Neeme@harno.ee
Liine Toming, psühholoog | 58853678 | Liine.Toming@harno.ee
Annika Pärnamägi, sotsiaalpedagoog | 58853625 | Annika.Parnamagi@harno.ee
Annika Villmann, sotsiaalpedagoog | 5885 3753 | Annika.Villmann@harno.ee